Categories
Moda

W jaki sposób przedstawiać siebie jako projektanta mody

Jestem jeszcze nader podekscytowany, żeby być możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, który jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak prawidłowo się jest się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to rzeczywiście kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż jest wtedy niesłychanie istotne dla każdego procesu twórczego, żeby stworzyć własne pomysły, albowiem daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co to jest tak kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy mają perspektywę kreatywną, która sprawia, iż czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem niezmiernie optymistycznym facetem. Jestem pasjonatem sztuki, która uważa, że jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. Więc jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, a jestem dziewczyną, która dba o upoważnienie kobiet. Kocham wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *